A SIMPLE KEY FOR اخذ کارت بازرگانی UNVEILED

A Simple Key For اخذ کارت بازرگانی Unveiled

A Simple Key For اخذ کارت بازرگانی Unveiled

Blog Article

در نهایت هم متقاضی بایستی اسنادی مانند اظهارنامه شرکت، شرکت‌نامه شرکت، اساسنامه مصوب شرکت، اقرارنامه اعضای شرکت و… سایر اسناد مرتبط را در سامانه آپلود کرده و ثبت کند تا کد رهگیری ثبت نام اینترنتی را دریافت کند.

متقاضیان محترم درانتخاب رشته فعالیتهای خاص، درزمان تکمیل اطلاعات ثبت نامی از طریق سایت این اتاق دقت فرمایند که رشته های انتخاب شده در راستای نیازهای وارداتی آن باشد، زیرا تنها واردات در چهارچوب رشته های انتخابی امکان پذیر خواهد بود وبرای صادرات کالا محدودیتی وجود ندارد.

متقاضي در صورت تأكيد بر تقاضاي خود يادداشت متقابلي را به همراه استدلال مربوط به اداره مذكور ارسال می‌کند، درغير اين‌ صورت اظهارنامه وی مسترد شده تلقي خواهد شد. در صورت ارسال یادداشت توسط متقاضی، اداره مالکیت صنعتی رونوشت آن را در اختیار معترض قرار داده و با در نظر گرفتن نظرات طرفیت اقدام به رد یا ثبت علامت می‌کند.

البته راه دیگری که با بهره مندی از ان می توانید در کم ترین زمان به اهدافتان دست پیدا کنید مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی است که با رزومه موفق خود در طول فعالیتشان صفرتا صد امور ثبتی و حقوقی برای اخذ کارت بازرگانی شما را تا ارائه ان به شما بدون نقص بپیمایند. برای این امر با موسسه ثبتی و حقوقی ایلیا در تماس باشید.

ابطال ثبت يك علامت از تاريخ ثبت آن مؤثر بوده و آگهي مرتبط به آن نيز در اولين فرصت ممكن منتشر ثبت برند فوری خواهد شد.

برای تجارت خارج از مرزها و تمام فرآیند‌های مربوط به صادرات و واردات ارائه کارت امری ضروری است. در ادامه انواع و شرایط اخذ کارت بازرگانی را بررسی خواهیم کرد.

ملوانان ایرانی که در شناورهای میان سواحل ایران و سایر کشورها تردد می‌کنند.

اصل اظهارنامه‌ی ثبت‌نام در دفاتر بازرگانی و اصل گواهی پلمپ دفاتر از اداره ثبت شرکت‌ها (با امضای مدیرعامل یا رئیس هیأت مدیره)

در این مقاله  در خصوص هزینه اخذ کارت بازرگانی، نرخ تمدید و طریقه پرداخت این هزینه ها توضیحاتی را ارائه دادیم. شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان مجرب تکسفیر در میان بگذارید.

گمراه‌کننده مبدأ جغرافیایی کالاها یا خدمات یا خصوصیات آن‌ها در مراکز تجاری یا عمومی باشد.

در صورتی که متقاضی نیاز به داشتن شعبه یا شعباتی برای شرکت خود داشته باشد باید در سامانه اطلاعات پیشنهادی شعب را نیز ثبت و ضبط کند.

براساس مقرراتی که در حال حاضر در درست اجراست، اعتبار کارت بازرگانی دریافت شده، از تاریخ صدور، به مدت یکسال می باشد و تمدید کارت بازرگانی نیز، با ارائه مدارک لازم برای مدت مذکور انجام می گیرد.

بنابراین همانگونه که متوجه شدید آگاهی از قوانین ثبت علامت تجاری و اطلاعات مرتبط با آن کمک بزرگی به شما می‌کند تا امورتان بهتر پیش رود.

به این معنا که متقاضیان ثبت شرکت ابتدا باید از طریق سامانه اداره ثبت شرکت‌ها، مسیر قانونی ثبت شر‌کت خود را آغاز کنند.

Report this page